Overdracht & licentie van auteursrecht

“Ja, we hebben als publisher de rechten van de artiest gekregen” is een veelgehoorde stelling in de muziekindustrie. Meestal luidt mijn eerste vraag vervolgens: “Hoe dan?” Auteursrecht kan op grond van artikel 2 lid 1 Auteurswet (“Aw”) geheel of gedeeltelijk worden overgedragen. Op grond van lid 2 van hetzelfde artikel kan het auteursrecht ook geheel…

Dit is slechts een fragment van de beschikbare informatie. De volledige informatie is alleen beschikbaar voor deelnemers met Volledige Toegang.

Wilt u ook toegang tot deze informatie dan kunt u zich aanmelden door op onderstaande button te klikken. U betaalt een eenmalige bijdrage om het mede mogelijk te maken dat deze informatie beschikbaar is en actueel blijft.

Wilt u de volledige tekst lezen? Schrijf u dan nu in!

Aanmelden